Fotografia Ślubna - OFERTA 2023/2024

fotografia ślubna, sesja ślubna, fotoreportaż ślubny

Cześć, nazywam się Krzysztof Laszczyk i jeśli szukacie fotografa, który uchwyci piękne momenty w naturalnych kolorach to trafiliście do właściwej osoby. Za cel stawiam sobie uchwycenie każdego kluczowego momentu Waszego Dnia, najpiękniej jak potrafię, aby za każdym razem kiedy weźmiecie fotografie w swoje dłonie, wróciło wzruszenie, radość, szczęście – emocje tego Dnia. Uwielbiam pracować z ludźmi i wśród ludzi. Zawsze jeśli tylko tego potrzebujecie – służę pomocą i radą.

W dniu ślubu jestem do Waszej dyspozycji przez cały czas i na Wasze życzenie wykonuję również zdjęcia formalne z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszam serdecznie 🙂

co mówią o mnie moje Pary?

Zapraszam do zapoznania się z opiniami:
 • "Pan Krzysztof wykonał pracę na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem - komunikacyjnym, technicznym i artystycznym. Jest to fotograf, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, realizuje je w pełni i dodaje element swojej wyjątkowej wrażliwości wizualnej do zdjęć, od których trudno oderwać wzrok. Polecam umówić spotkanie i zobaczyć piękne powiększenia prac Pana Krzysztofa w nowocześnie drukowanym albumie ślubnym. Słowa są zbędne."

  Tomasz i Yaiza
  Tomasz i Yaiza
  Młoda Para
 • "Krzysztof to najlepszy fotograf ? robił nam zdjęcia na ślubie i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Kontaktowy i bardzo sympatyczny, zawsze służył pomocą. Niespodzianka przygotowana przez Niego w czasie przyjęcia dla nas i naszych gości była strzałem w dziesiątkę ? Na pewno będziemy korzystać z usług Krzysia w przyszłości ? Serdecznie polecamy ❤"
  Kasia i Krzysztof
  Kasia i Krzysztof
  Młoda Para
 • "Krzysztofie! Bardzo się cieszymy, że spośród wielu ofert wybraliśmy usługi prawdziwego zawodowca. Twoje profesjonalne podejście zachwyciło zarówno nas jak i wszystkich naszych gości. Twoje zaangażowanie i dyskrecja sprawiły, że wszyscy czuliśmy się komfortowo, a goście nie byli niepokojeni natrętnym blaskiem lampy. Doceniamy Twoje oddanie fotografii. Dzięki Twojej pracy zdjęcia z naszego ślubu i wesela są wspaniałą pamiątką. Serdecznie dziękujemy! Wszystkim osobom poszukującym profesjonalnego fotografa polecamy Krzysztofa. Wybierzcie FOTOGRAFA Z PASJĄ I TALENTEM!"

  Ania i Kuba
  Ania i Kuba
  Młoda Para
 • "Krzysztof jest profesjonalistą i zarazem przesympatyczną osobą, która swoją obecnością wprowadza wesołą atmosferę. Zdjęcia z naszego ślubu i wesela są przepiękne - Krzysztof potrafi uwiecznić najlepsze momenty. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i z całego serca polecamy Krzysztofa! ❤"

  Ilona i Mariusz
  Ilona i Mariusz
  Młoda Para
 • "Genialny, profesjonalny Fotograf ! ❤ Nawet nie pomyśleliśmy, że będziemy w posiadaniu tak pięknych zdjęć .
  Dziękujemy Ci Krzysztofie za uwiecznienie Naszych pięknych chwil i do zobaczenia tym razem na chrzcinach ?"
  Kasia i Maciej
  Kasia i Maciej
  Młoda Para
 • Nasze drogi z Krzysztof Laszczyk Fotografia zeszły się przypadkiem i to był najpiękniejszy przypadek w Naszym życiu, co widać na przepięknych zdjęciach z Naszego ślubu i chrztu dzieciaczków ❤️ Tyle emocji.. Tyle pięknych chwil uwiecznionych na fotografiach... Jestem wdzięczna losowi ze mogłam poznać Krzysia i Elwirkę bo to nie tylko utalentowani fotografowie ale przede wszystkim wspaniali, uśmiechnięci i pełni ciepła ludzie którzy zagoszczą w mojej pamięci na zawsze ❤️ Z całego serca polecam ich usługi ❤️ Jedno co mogę poradzić to to by szybciutko rezerwować termin na sesję bo wolne topnieją w oczach jak lodowce.. ? Zdjęcia mówią same za siebie ? Polecam ❤️
  Magda i Michał
  Magda i Michał
  Młoda Para
 • "PROFESJONALISTA przez duże P. W trakcie ślubu i wesela prawie niezauważalny (prawie... wysoki mężczyzna jednak ;)) - sami goście powiedzieli, że czuli się jakby był jednym z nich. Zdjęcia piękne, uchwycone emocje i najważniejsze chwile. Sesja przebiegała w przesympatycznej atmosferze, bezproblemowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Otwarty na pomysły i z głową pełną pomysłów. Z czystym sumieniem polecam. Najlepszy fotograf jakiego spotkałam!!!!"
  Agnieszka i Michał
  Agnieszka i Michał
  Młoda Para
 • "Pełen profejonalizm, świetna współpraca i fantastyczny człowiek. Zdjęcia wspaniałe! Oddające piękno każdej chwili, pełne uczuć i emocji. Podkreślające każdy detal i szczegół! Niesamowicie wrażliwe patrzenie przez obiektw. Jesteśmy zachwyceni i dumni, że mogliśmy współpracować. To radość spotykać Takich! ludzi pełnych olbrzymiej pasji. Dziękujemy! Polecamy z całego serca"
  Gosia i Artur
  Gosia i Artur
  Młoda Para

Fotografia Ślubna - OFERTA 2022/23

fotografia ślubna, sesja ślubna, fotoreportaż ślubny

Fotoreportaż

oferta fotografia ślubna

Fotoreportaż od przygotowań do oczepin z możliwością wykonania sesji plenerowej tego samego dnia:

♥ minimum 400 fotografii po autorskiej obróbce graficznej (ilość oddanych Wam zdjęć zależy głównie od czasu pracy oraz ilości gości weselnych)

♥ 100 odbitek w formacie 15x23cm + pudełko z pendrive

♥ galeria on-line dla rodziny i przyjaciół na 12 m-cy

Fotoreportaż oraz Plener

oferta fotografia ślubna

Fotoreportaż od przygotowań do oczepin z sesją plenerową innego dnia niż ślub:

♥ minimum 600 fotografii po autorskiej obróbce graficznej (ilość oddanych Wam zdjęć zależy głównie od czasu pracy oraz ilości gości weselnych)

♥ 100 odbitek w formacie 15x23cm + pudełko z pendrive

♥ galeria on-line dla rodziny i przyjaciół na 12 m-cy

Sesja Plenerowa

oferta fotografia ślubna

♥ minimum 100 fotografii po autorskiej obróbce graficznej

♥ 100 odbitek w formacie 15x23cm + pudełko z pendrive

♥ galeria on-line dla rodziny i przyjaciół na 12 m-cy

OFERTA 2023 (PDF)

POBIERZ

Jeśli macie ochotę pojechać na sesję plenerową gdzieś dalej - śmiało dajcie znać 😉

Napisz do mnie

Chcecie zobaczyć więcej moich zdjęć ślubnych?

Wyślij wiadomość
 

Fotografia Ślubna Krzysztof Laszczyk

Odwiedź mnie na portalu Wesele z Klasą